MBT Italia
Koszyk Jetzt in Ihrem Warenkorb 0 items
Strona główna >  Koszt dostawy

Koszt dostawy

Wysyłka i Zwroty

Opłaty wysyłki jest bezpłatny.

Twoja satysfakcja jest do czego dążymy. Oferujemy kompleksową politykę powróci do was. Przed chcesz zwrócić towar, najpierw skontaktuj się z nami, aby omówić problem, który masz. Większość czasu możemy rozwiązać ten problem, dając wsparcie techniczne i trzeba, aby nie wysyłać nic w zamian. Jeśli są nieodwracalne wady z towarami, można zwrócić je z powrotem do nas do naprawy lub wymiany.

Wymiana
Problemy dla jakości
W 30 dni (od daty produktów wpłynęły), jeśli znajdziesz produkty, które nie spełniają wybierz cię pod względem koloru lub rozmiaru, mogą być zwrócone i wymienione w następujących warunkach. Musisz wysłać z powrotem do nas produkty w oryginalnym opakowaniu (będziesz płacić opłaty wysyłki). Produkty nie powinny być stosowane (oprócz tryout). Gdy otrzymamy produkty odsyłane intactly, wymienimy je na nowe i wysłać je z powrotem do Ciebie. Opłaty wysyłki do wymienianych produktów, które wysyłamy was powinien być również pobierana z was. Przed wysłaniem elementy do wymiany, proszę o przeniesienie, w supplymentary koszt wysyłki do odwrotu zastąpionych pozycji z nas pierwsza. Jak tylko płatność zakończona, zamieniamy elementy wysłane z tobą.

Problemy jakości
W 365 dni (od daty produktów wpłynęły), jeśli znajdziesz produkty z problemami jakości (czynników dla człowieka lub nie odpornych na uszkodzenia zewnętrzne), może to być zwracane i wymieniane. Musisz wysłać z powrotem do nas produkty w oryginalnym opakowaniu (będziesz płacić opłaty wysyłki). Gdy otrzymamy produkty odsyłane intactly, wymienimy je na nowe i wysłać je z powrotem do Ciebie ponownie. Będziemy płacić wysyłek opłaty na wymienione produkty, które wysyłamy na Ciebie. (Uwaga:. To jest nasz profesjonalny kontroli jakości, które dają ostateczny osąd, czy problemy z jakością są spowodowane przez czynniki osobiste lub nie opornymi uszkodzeń zewnętrznych Zakupione produkty nie zostaną naprawione, zastąpić, ani wrócił za darmo, jeśli jego problemy z jakością są spowodowane jest czynnik ludzki lub uniknąć uszkodzenia.)

Powrót i częściowy zwrot
Nasza strona internetowa nie może dać pełnej refundacji dla problemów nie jakości, takich jak:
"Produkt nie wygląda jak te na zdjęciu."
"Produkt nie jest to, co ja sobie wyobrazić, że jest.
"Produkt został uszkodzony.
"Czy to nie jest ten sam rozmiar i opis.

W 365 dni (od daty produktów wpłynęły), jeśli powyższych względów, zwrócimy lub wymienić produkt! Możesz wybrać!

Nabywcy odpowiedzialnością:


Jeśli masz jakieś pytania, napisz do Zespołem Obsługi Klienta, oferujemy Państwu szczegóły powrotne.
Chcemy po prostu być szczerym i długoterminowe biznes!
Wróć